| Adrian201303 a întrebat:

Sunt mai ieftine motocicletele în Italia decât în România?

Răspuns Câştigător
| OldSoul a răspuns:

Din spusele unei rude(locuieste si, si-a cumparat din Italia o motocicleta) in Italia sunt mai scumpe decat in Romania.

3 răspunsuri:
| raMLesS a răspuns:

Având în vedere bugetul din românia faţă de bugetul din Italia este mult mai mic, deci o motocicletă din Italia poate costa între 3.500 şi 11.000 €, deci, în Italia salariile sunt în jur de 2000€ - 5000€ iar în românia sunt în jur de 20-70 milioane.
Succes.

| MariusF23 a răspuns (pentru raMLesS):

Diferenta dintre Romania si Italia e ca acolo nu se comercializeaza motociclete chinezesti.

| Levelstar a răspuns:

Uita-te pe modile.de si selectezi tara Italia