| Jicarean_Calin_1960 a întrebat:

Sunteti mandri ca sunteti romani dar va inmatriculati masinile in Bulgaria?

http://www.comisarul.ro/......43829.html

Răspuns Câştigător
| MariusF23 a răspuns:

Am vazut si eu stirea. Bataie de joc fata de noi, astia care platim taxe. Voiam sa zic ca astept demisia "doamnei", dar cum nici il plagiattore dottore ponta nu si-a dat demisia, nu ma astept la altceva.

| Jicarean_Calin_1960 explică (pentru MariusF23):

Eu nu as trata-o ca o stire, este ceea ce ai afirmat este o bataie de joc la adresa unei natii! Imi pun intrebarea daca ai un accident in Romania sau in Europa cu o astfel de masina inmatriculata in Bulgaria si majoritatea au asigurari false, cine suporta daunele?

6 răspunsuri:
| IzvorulDeIntelepciune a răspuns:

Banuiesc ca foarte multi nu sunt deloc mandrii sa dea inca o data pretul masinii pe taxa de inmatriculare.

| suntserios a răspuns (pentru IzvorulDeIntelepciune):

Sa fim seriosi, isi ia Q7 de zeci de mii de euro si nu mai are 1-2 mii pentru inmatriculare?

| Jicarean_Calin_1960 explică (pentru suntserios):

Si numerele-s false, seriosule?

| suntserios a răspuns (pentru Jicarean_Calin_1960):

Ii raspunsesem direct lui IzvorulDeIntelepciune, nu la intrebarea ta.

La intrebarea ta ce sa zicem, taxele sunt facute de ei pentru noi

| IzvorulDeIntelepciune a răspuns (pentru suntserios):

Mai sunt si d-astia dar sa stii ca majoritatea cu numere de Bulgaria au niste harburi ruginite. Cel putin asa e in Bucuresti.