| OvidiuN a întrebat:

TPU cum inchid, deschid masina cum, pornesc si opresc motorul cum pornesc si opresc farurile? Si alte chesti daste. Ma puteti ajuta?

4 răspunsuri:
| DarkOrbitMoon a răspuns:

Aceleasi intrebari mi le puneam si eu, pana cand am aflat ce e ambreiajul, frana si acceleratia. thinking
In orice caz, ai trei pedale, foloseste-le, dar nu apasa pe toate o data.

| MariusF23 a răspuns:

Cati ani ai?

| ȘefuLaValută a răspuns (pentru MariusF23):

In clasa a 6-a judecand dupa intrebarile care le are pe profil.Doamne ce mai rad cand intru pe site-ul asta

| MariusF23 a răspuns (pentru ȘefuLaValută):

Mi-ai castigat prietenia (cel putin pe TPU) laughing)