| anonim_4396 a întrebat:

Va rog ajutati-ma masina mea ssangyong rodius are spart radiatorul de racire cine poate sa ma ajute si sa imi spuna de unde pot lua unul nou si preturi.plz

Răspuns Câştigător
| FurtunaDiesel a răspuns:

Http://www.pieseautomagazin.ro/magazin/auto319_8917 aici nu garantez ca vei gasi dar ai sanse mari si daca nu intra pe http://www.autokarma.ro/SelectTipauto.aspx?MarcaId=38&ModelId=13734 selectezi motorizarea aici si iti apare lista completa de piese si le comanzi! Daca nu vrei dupa net orice magazin de piese auto aduce pe comanda intre 1 si 3 zile piese pentru orice masina!