| MadagasHardwell a întrebat:

Va rog sa-mi spuneti si mie cat ma costa in total scoala de soferi cu tot cu testarea psihologica si ce mai trebuie... dau funda! happy

Răspuns Câştigător
| BJK1903 a răspuns:

Depinde de scoala de soferi. Eu am dat 1.000 lei pentru scoala de soferi, 35 lei pentru testul psihologic, 80 lei testul medical si am mai dat in jur de 15 lei pentru cazier. Sper ca te-am ajutat. happy

3 răspunsuri:
| OldSoul a răspuns:

Daca nu ai minim 1500lei disponibili nu ai ce te apuca.

| Robi1444 a răspuns:

Pai fara dosar( fara acte, unde intra si testarea psihologica etc.) ar venii undeva la 1000 de lei. cam pe acolo. Iar cu tot, cu dosar cu tot, undeva la 1300-1500 happy

| teoooGT1993 a răspuns:

Depinde de la firma la firma! unii au 1000 lei sau 1100 sau 1500... depinde de firma care vrei sa incepi orele!