| neamtzzu a întrebat:

Vreau sa imi cumpăr un coupe e46, si am tot vazut pe net ca motoarele de 2.2, cred ca sunt trecute in acte 2.0. Căutați pe mobile si dați motor pana la 2000cm3 si de la 150cp in sus. Vreau si eu o explicație. Mulțumesc

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Explicatie pentru ce? Exista o groaza de motorizari pentru e46

| neamtzzu explică (pentru suntserios):

Pentru ce se trece in acte, 2.0 sau 2.2

| suntserios a răspuns (pentru neamtzzu):

In acte se trece motorul pe care il are masina, daca are 2.0 se trece 2.0, daca are 2.2 se trece 2.2... tot nu inteleg nedumerirea ta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cauta pe google care e mai bun.