| Flavius_Stanciu_1996 a întrebat:

Vreau sa-mi cumpar seria 3 2006! Ce motorizare sa fie 320i sau 320d? Nu ma intereseaza consumul, 320i consuma 5-6% afara asta stiu sigur!

1 răspuns:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Tu iti stii nevoile... cati km faci pe an, ce buget ai sa o intretii samd.

Eu nu mi as lua diesel din multe motive. Costuri de intertinere mai mari, zgomot mai mare, se incalzeste mai greu, iarna trebuie mereu sa ai grija ce motorina pui... si cand se duc injectoarele te ustura buzunarul