| Rares88 a întrebat:

Vreau sa-mi schimb bicicleta,ajutor!

Deci, anul trecut mi-am cumparat o bicicleta First Bike Cross 610(parca 610),era la reducere, am luat-o cu 4.6 milioane.Vreau sa o schimb,si nu din cauza ca nu sunt multumit de ea sau are probleme,ci din cauza ca vreau una mai performanta, datorita bugetului mai mare ca data trecuta. Undeva in jur de 13 batrane.Pana acum am gasit Univega HT 300, Rock Machine Manhattan 50 si am mai intrat pe site-ul de la Cross,dar nu stiu daca merita acele biciclete,as dori sa-mi spuneti voi happy.

Ideea este:Care dintre cele de mai sus ar merita? Ce-mi recomandati? Cred ca as putea gasi chiar si una Cube in bugetul acesta,dar vreau ceva care sa merite si sa tina ani buni.

P.S, Dau Funda big grin

1 răspuns:
| mgtow a răspuns:

O bicicleta buna are frane hidraulice pe disc, cum am eu dar te costa 440€