| crystyn3l a întrebat:

Vreau sa plec in Anglia si sa iau si masina personala cu mine dar pe platforma, adica cu o firma de transport, pretul e de 550 lire, e mai convenabil sa merg eu personal cu masina? Detin un hyundai coupe

Răspuns Câştigător
| DataSoft a răspuns:

Depinde si de ce consum ai la masina.
poti sa iti faci un calcul singur..sau daca nu prea te descurci inta pe http://www.distanta.com/
si in partea de jos poti sa introduci consumul de benzina la 100km si pretul per litru..si vezi cum este mai convenabil.