| AliWinchester a întrebat:

A folosit cineva ulei de ricin? Am auzit ca este bun, dupa cat timp se vede efectul? Am inceput sa il folosesc si voiam sa stiu daca intr-adevar merge

6 răspunsuri:
| FemeiaPisică a răspuns:

Bună! Mie nu mi-a folosit la nimic uleiul de ricin și îmi pare rău că l-am cumpărat. Însă folosesc ulei de cocos și ulei de măsline.

| Neo12 a răspuns:

L-am folosit pentru creşterea şi întărirea unghiilor, dar nu am luat seama în cât timp creşteau, oricum e bun. L-am mai folosit şi pentru sprâncene.

| frostxtq a răspuns:

Este foarte bun, depinde de persoana si pentru ce anume il folosesti. Rezultatele apar incepand de la o saptamana de uz zilnic.

| loveM a răspuns:

Eu l-am folosit pentru unghii si cam intr-o saptamana mi-au crescut cat de cat, in orice caz mai repede ca inainte.

| DiaconitaBianca a răspuns:

Eu am o prietena care l-a folosit pentru cresterea si desirea parului si mi-a zis ca chiar i-a dat rezultate depinde si de scalpul fiecarei persoane.

| biancaa123456 a răspuns:

Eu l-am incercat, si iti spun din propie experienta ca nu foloseste la nimic... l-am folosit timp de 3-4 saptamani si nu m-a ajutat.E treaba ta ce faci.