| AndreeaEeeea a întrebat:

A incercat cineva gelul antiacneic cu arbore de ceai de la Thurstay Plantation? este bun? se gaseste in farmacii sau plafare? vreau raspuns urgent... FUNDAAA!

1 răspuns:
| stanel97 a răspuns:

Uite pentru acnee eu îți recomand Brevoxyl. Eu am folosit și în 3 luni am scapat de coșuri total. Eu zic sa nu te încrezi în tratamentele naturiste, dar tu faci ce vrei! Un tub de crema găsești la farmacie și te costa în jur de 35 lei. Mie mi-a fost recomandata crema de dermatologul meu.