| Missin`you` a întrebat:

A incercat cineva Reteta de slabit "Balerina" – slabesti 1 kilogram pe zi`- Ora 8:00 – 1 cafea.
- Ora 10:00 – 2 oua fierte
- Ora 12:00 – 1 pahar suc de rosii
- Ora 14:00 – 100 g sunca sau 1 felie paine prajita
- Ora 16:00 – 1 mar
- Ora 18:00 – 100 g branza slaba
Se slabeste 1 kg/zi.
eu as vrea sa slabesc 5-6 kg. oare da rezultate?

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Lasă reţeta, învaţă să mănânci sănătos!
O alimentaţie săracă în calorii şi multă mişcare te ajută să pierzi în greutate şi să rămâi la o greutate normală mult timp.
Pa, pa.

7 răspunsuri:
| patty32 a răspuns:

Nu stiu daca slabesti, dar e o mare prostie sa mananci 2 oua pe zi straight face
PRESUPUNEM ca se slabeste un kg pe zi [desi nu cred ], tu tii dieta asta in jur de o saptamana
intr-o saptamana :14 oua
-> Ficat distrus happy
Mai gandeste`te straight face

| anka a răspuns:

Dupa experienta,, balerina" urmeaza experienta,, balena". Cum crezi ca va reactiona organismul tau dupa ce vei incepe sa mananci normal? Nu poti trai toata viata cu acest regim.

| Zenithf a răspuns:

Sunt de acord cu @Legiuitoarea. Intra pe http://www.mypyramid.gov/ si vezi ce zice acolo, ce trebuie sa contina o dieta sanatoasa pentru o persoana de varsta, inaltimea si greutatea ta. Si fa multa miscare. Si ouale (galbenusul) iti afecteaza grav colesterolul, consuma cel mult 2-3 pe saptamana.

| Nirvana a răspuns:

Da slabesti. Dar daca nu ai grija pui la loc. Efectul eu-eu in acest caz e inevitabil. Eu nu te-as sfatui sa o tii. Daca tii mortis sa slabesti cu o dieta incearca sa o tii pe cea de 3 zile. Are cam acelasi efect pe care il vrei tu. Slabesti repede, dar tot asa de repede pui la loc. Mult succes in lupta cu kilogramele!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si apa cat trebuie sa beau

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am, am incercat si am slabit 3 kg!

| Rares95 a răspuns:

Nu-ti recomand, daca mananci asa, organismul tau se va obisnui cu stilul asta de alimentatie si cand vei manca altceva vei pune dublu kilogramele date josstraight face