| OoKidaLoveoO a întrebat:

Acum si eu am o nelamurire! Port cercei de aur alb si galben si mi se face rana! Nu mai suport ma dor urechile simt ca imi vine sa ma urc pe pereti!

Răspuns Câştigător
| NickyDawn a răspuns:

Asa patesc eu cu argintul pentru ca toata copilaria mea am purtat aur si atunci cand faci o schimbare cam doare...
Eu spun sa nu mai insisti pentru ca te poti infecta thinking In caz contrar, te poti obisnui si cu aurul happy

14 răspunsuri:
| pantofipantofi a răspuns:

Aurul sa faca rana? nu am mai auzit, parerea mea este sa te duci la amanet sa verifici daca este aur sa nu fi luat vreo teapa, sau sa nu fie pe interior umpluti cu altceva, nu am mai auzit pe nimeni sa faca rana de la aur

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asa zisul aur alb nu este aur ci un alt metal in aliaj (de obicei argint) cu aurul. Acel metal are procentul cel mai mare. Poate la acel metal faci alergie. Incearca ceva NUMAI din aur (galben) si vezi daca patesti la fel.

| NoNameasdod a răspuns:

Si ....care e nelamurirea? straight face.

| OoKidaLoveoO explică (pentru NoNameasdod):

Cum naiba sa fac sa nu imi mai apara rana?

| OoKidaLoveoO explică:

1.Ai innebunit?
2.ESTI NEBUN?
3.nu renunt la cercei pentru nimic in lume pana nu am piercingul in nas sau tatuajul cu jaguar pe umar!

| zuzualina a răspuns (pentru OoKidaLoveoO):

Dragă piţi, cine mai poartă cercei de aurgalben şi alb în urechi?! A da, doar tu laughing
Si dacă rămâi fu o pereche mori? :o

| OoKidaLoveoO explică (pentru zuzualina):

Draga,nu sunt piţi si daca sunt ce pot zice de tine?laughing
Si inainte sa comentezi asa ceva invata sa scrii! Grea-i romana asta!

| zuzualina a răspuns (pentru OoKidaLoveoO):

Dragă piţi, eu nu îmi pun nume de piţi rolling on the floor)
Şi parcă scrii mai corect...eu sunt de pe aifonul meu(şi ca să nu rămâi nelămurită, se scrie IPhone) în clasa a III-a se învaţă multă gramatică, ştiu că nu ai ajuns până acolo.

| OoKidaLoveoO explică (pentru zuzualina):

Stiu draga cum se scrie.Si pentru capusorul tau se poarta aur si argint draguta. Daca tu nu ai bani de asa ceva nu inseamna ca altii nu au. Aporpo zuzulina serios? Dmne un nume mai prost nu ai putut alege!? A da stiu nu nu ai putut nu de duce capu. Apropo nu mai te obosi sa comentezi ca nu am chef sa iti citesc tampenile...ma uit la film.SO SHUT UP!

| zuzualina a răspuns (pentru OoKidaLoveoO):

rolling on the floor) Un IPhone e mai scump decât placajele tale pe care le numeşti bijuterii. Şi poţi să întrebi pe oricine NU SE POARTĂ ŞI Au ŞI Ag (în cazul tău, aur respectiv argint, ştiu că tu preferi desenul şi sportul la care n-ai talent). Ştiu că nu ai mulţi neuroni (google search--> neuronul ca să înţelegi ce zic).
So, baby, shut up! If you know what I mean...

| OoKidaLoveoO explică (pentru zuzualina):

Mata n-are talent poate ca ea nu se duce ca competitii de volei(pentru tine eu joc nu stau pe margine ca tine de exemplu)
Nu imi place ds(desenul pentru tine =]).happyNu intelegi sa ma lasi cu comentariile tale cu tot.Jet oceanic!

| zuzualina a răspuns (pentru OoKidaLoveoO):

Eu am jucat handbal, în şcoala generala am jucat volei. Pentru Incultura ta generală, am ajuns anul I la Drept (sau pentru tine, şcoala de avocaţi). A, cred că eşti în plus la volei de te oftici aici.
Măcar ştiu cum arată cuvintele întregi. Şi am zis odată SHUT UP!
rolling on the floor) Parcă nu puteai răspunde că erai la film.

| kaatalyna a răspuns:

Stii ce sa faci incearca vreo 2 saptamani sa nu-i porti si am auzit de o sas treaba scuipa pe 1-2 deget si pune la rana Bafta

| IacobDemy2000 a răspuns:

Nu mai purta cercei! FUNDA?!