| Simona12321 a întrebat:

Ajutor TPU aseara mi-am decolorat parul (eu am 15ani) fara sa stiu...ce si cum (Eu fiind bruneta vopsita) dupa ce m-am clatit parul meu a devenit ca o guma de mestecat si se rupe cand e ud...ce sa fac? Este tot parul.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu il pieptana cat e ud.sa iti faci masti cat mai des, ulei de masline etc. si cel mai bine du-te cat mai repede la salon si fa-ti un tratament(joico cel in 4 pasi e bun oricare doar sa ii spui ce ti s-a intamplat si ea o sa iti recomande si o sa iti zica ce sa faci).sa nu il tunzi ca si asa e pe lungime.la fel am patit si eu si astept sa creasca si nu il mai vopsesc niciodata =(.