| riki10004 a întrebat:

Am 1,60 m.O rochie scurta-n fata si lunga-n spate m-ar avantaja?

10 răspunsuri:
| KellyGreen a răspuns:

Buna!
Esti destul de scunda si o rochie de acest tip nu va face decat sa te faca sa pari si mai scunda, chiar daca vei purta tocuri. Cel mai bine orienteaza-te spre rochite peste genunchi.

| BiuL a răspuns:

Da, dar sa iei pantofi cu toc, preferabil nude cu ciorapi de culoarea pielii sau negrii cu ciorapi tot negri.

| MaduxD a răspuns:

Rochiile lungi in spate nu se mai poarta.La fete scunde arata rau rochiile lungi. Ceva scurt si baby doll arata perfect!

| OnuOnulică a răspuns:

Da, de ce nu.

| gelu1970 a răspuns:

Ceea ce iti place nu poate decide nimeni. nici chiar cei de pe tpu.ro. daca tu te simti frumoasa asa, atunci inseamna ca ai luat decizia potrivita.

| cookie01 a răspuns:

Cel mai tare te-ar avantaja o rochie lunga si in spate si in fata.

| LoredanaT a răspuns:

Da si iti iei si pantofi cu toclove struck e tocmai bine

| Mettre0à0jour a răspuns:

Da. Poti sa iti pui niste pantofi cu toc ca sa iti faca piciorul mai subtire si sa te faca sa pari mai inalta.

| marylavy a răspuns:

Eu am 1, 64 si curand o sa port o rochita, acelasi gen. mie imi place cum vine, mai ales cu toc happy

| BiancaBiiiiia a răspuns:

Da,rochiile de genu se poarta acumahappy si arata bine pentru inaltimea ta.