| Alexandru_Denisa_2000 a întrebat:

Am auzit de tratamentul cu keratina pentru indreptarea parului. Dati-mi si mie site-uri de unde pot cumpara keratina. :*

4 răspunsuri:
| dianainsta01 a răspuns:

Nu poti cumpara keratina si sa te faci de nebuna acasa ca si cum ti-ai decolora varfurile laughingeste un tratament complicat si destul de costisitor, se face numai la salon.

| TonyTZu a răspuns:

Foloseste o placa si gata dar uite aici un si-te cu keratina http://www.triodeluxe.ro/ro/tratamente-par/keratina-lichida.html

| bybybby a răspuns:

Vezi ca iti arde parul intr-un mod de nedescris daca il faci tu acasa, stiu fete care s-au dus la salon si totusi s-au trezit cu matura in cap.

| dianainsta01 a răspuns (pentru bybybby):

Nu are cum. asta e si ideea, este un TRATAMENT pentru par si il hidrateaza si hraneste. nu stiu ce au folosit prietenele tale laughing