| BubuuuuC a întrebat:

Am avut aparat dentar, iar dintii mei au revenit si sunt exact ca inainte, ce e de facut?

4 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

Inseamna ca nu l-ai tinut suficient, nu ai fost la strans sau nu ti l-a facut bine. Mergi la ortodont sa vezi ce zice

| iInfinityDarkness a răspuns:

Consultă medicul stomatolog care ţi-a făcut procedura. Poate nu ţi-a făcut-o bine. În orice caz, el va şti cu siguranţă ce-i de făcut.

| BubuuuuC explică (pentru iInfinityDarkness):

Nu isi va asuma procedura efectuata gresit, iar ai mei nu imi vor pune alt aparat fiind costisitor.

| gabrielatulbu2001 a răspuns:

Consulta medicul doar el stie ce e de facut pina ce nu iti fa griji totul va fi bine