| Mimmiy a întrebat:

Am facut pareza faciala de 2 ori, o data pe partea stanga si apoi pe dreapta si am observat ca atunci cand imi fac o poza imi iese fata stramba, mai ales partea dreapta. Va rog ce as putea face? Din orice unghi as lua tot se vede. Nu pot sa controlez muschii fetei, nu stiu cum de se ridica spranceana si fata se lasa in jos. S-ar putea rezolva cu o operatie sau ceva?

1 răspuns:
| MirceaPavel a răspuns:

Operatie probabil, dar costisitor. Încearcă masaj facial si niste exercitii faciale de la dermatolog. :* baftă!