| Marinescu_Marius_1986 a întrebat:

Am gasit recent un nou magazin de haine online pentru femei, barbati si copii la niste preturi foarte mici. Magazinul se numeste Fashionized si este localizat in Braila. Am vazut ca au haine de firma la preturi de outlet.
Vreau sa intreb daca a cumparat cineva haine online de pe Fashionized si daca este un magazin de incredere.
Funda!

Răspuns Câştigător
| dragosh57 a răspuns:

Da, sunt de incredere! mi-am luat niste camasi in sezonu de iarna! ti-l recomand! in caz de vreo problema au si retur