| cristinuta01 a întrebat:

Am inteles ca iarba mare este folositoare pentru cresterea parului. a folosit cineva? si unde se gaseste? la ce pret? multumesc

8 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu ma numar printre "copiii inculti " laughing blushing...
Credeam ca te referi la iarba grasa si ai gresit. blushing Ma rog.
Banuiesc ca ar trebui sa iti faci infuzie cu acest ceai, costa 2-3 lei la plafar.

| ɗєʌɗvơɪƈє a răspuns:

Ce cretin ar folosi iarba pentru par? eu o fumezhappy

| cristinuta01 explică (pentru ɗєʌɗvơɪƈє):

Asa se numeste planta, dar practic se foloseste radacina. ce sa cerii generatiei noastre.numai copii inculti

| ɗєʌɗvơɪƈє a răspuns (pentru cristinuta01):

Da ma sunt incult si mandru...probleme mamaie?

| cristinuta01 explică (pentru ɗєʌɗvơɪƈє):

Nu am ce discuta cu oameni de ****, care vorbeste gura fara ei ..habar nu ai ce varsta am si cum arat ratatulelaughing

| ɗєʌɗvơɪƈє a răspuns (pentru cristinuta01):

Dupa cum vb arati ca o curva pe sosea

| cristinuta01 explică (pentru ɗєʌɗvơɪƈє):

Ti-ai dorii sa ai vocabularul si mintea mea, dar esti un cacacios si prost o sa mori! degeaba vorbesti ca nu mai stii cum sa o scoti la cap, ori mamaie ori dupa sosele...vai de tine! esti vaxx

| ɗєʌɗvơɪƈє a răspuns (pentru cristinuta01):

Sincer nu mi-as dori sa am vocabularul tau(ex:"cacacios"," oameni de ****"), deoarece asta-i vocabular de TIGAN,...iar eu sunt WHITE AND PROUD