| OanaSiCamAtat a întrebat:

Am lungimea parului intre 30-50 cm si foarte des. Cum il pot face sa arate ca in poza? Am placa de par, nu si ondulator. :(
http://crysbeautyspa.com/......261673.jpg

4 răspunsuri:
| Azazea a răspuns:

Tipa din poza pare sa fie cu parul ei natural, nu cred ca e facut cu nimic, asa e el

| GeorgianaDiaconu a răspuns:

Foloseste-te de placa de indreptat in asa fel incat sa iti stea ca in poza. Fizionomia fetei de ajuta pentru asemenea coafura? Daca da, si nu functioneaza cu placa de par, i-ati o spuma sau fixativ si foloseste-te de ce ai, mai exact. o perie

| OanaSiCamAtat explică (pentru GeorgianaDiaconu):

Fizionomia mea e aproape ca a tipei din poza, doar ca nu am buzele asa de alungite si sprancenele sunt mai groase si mai lungi. happy
Oare o tunsoare m-ar ajuta? :/

| OanaSiCamAtat explică (pentru GeorgianaDiaconu):

Adica sa-mi ia din volum si sa ma tund in scari.