| roxana_9288 a întrebat:

Am o pereche de blugi pe care i'am patat cu un pic de vopsea si nu am mai putut scoate vopseaua. stie cineva cum se fac taieturi pe pantaloni? ca nu stiu si nu as vrea sa ii stric mai rau, multumesc!

Răspuns Câştigător
| Serenity_3531 a răspuns:

Poate acest video te va ajuta. Succes!
http://www.youtube.com/watch?v=djr6XUxrHPk

8 răspunsuri:
| vivalavida a răspuns:

Si mie mi s-a intamplat asa si mi.am pus un tatuaj cu green day :p

| Zambete89 a răspuns:

Bună
Cu lama, ca să rămână franjiuri din aceia.
Sau pur şi simplu să ţii tai făcându-i pantaloni scurţi.

Spoor la treaba"

| amanda33 a răspuns:

Ce fel de vopsea? De par? Daca da incearca sa pui apa oxigenata. eu am patat prosoape de vopsea de par neagra si le-am lasat peste noapte cu apa oxigenata pe pata. totusi nu recomand sa le lasi chiar 12 h ca poate se decoloreaza. Sfat : nu ii taia. Ia niste ate colorate, paiete, bilute, margelute si da acolo un model peste pata daca nu iese big grin e pacat sa ii tai big grin succes

| Alex_2741 a răspuns:

Ai incercat cu spirt? happy sa ii cureti? happy... Daca nu fugi la cineva care stie happy si e mai bine asa decat sa ii strici mai rau :-s. Eu stiu ca i-am curatat o data pe ai mei de vopsea cu spirt happy si sa luathappy. Bafta

| roxana_9288 explică:

Multumesc tuturor, voi tine cont de sfaturi!:*

| Gaviota a răspuns:

Se ia cu putina benzina. freci si apoi i speli.Denisa

| Crs a răspuns:

Freaca pata cu motorina apoi spala-i bine cu vanish orice sa se ia motorina.
chiar asta am patit si eu zilele trecute
vopseaua s-a luat, iar acum incerc sa iau pata de motorina cu vanish

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si mie mi s-a intamplat acum cateva zile
dar tot nu am reusit sa scot petele