| Doutzen a întrebat:

Am o pereche de pantaloni de piele care imi este fixa. Umblu bine in ei si tot, dar as vrea sa stiu daca exista o modalitate de a intinde pantalonii (fara sa ii stric). Vreau sa adaug ca pielea nu este naturala ci imitatie. Multumeschappy

1 răspuns:
| Edw08 a răspuns:

Ca material e cam dificil, in tot cazul poti sa te uiti daca se mai pot largi (daca au in interior bucati de material cusute in minus - adica bagate in interior, astfel ti-ai putea rezolva problema prin inversul stramtarii lor. nu cunosc denumirea :* ) Succes!