| CrissRonnye7 a întrebat:

Am o umflatura in partea inferioara a fruntii.De la ce este si cum pot sa scap de ea? Cand eram mic nu aveam asa.€

2 răspunsuri:
| MGica a răspuns:

Daca te-ai lovit, este de acolo. Uneori te lovesti fara sa realizezi, totusi, ar trebui sa doara. Daca doare, inseamna ca cel mai probabil asta e. Pune niste gheata, si asteapta cateva zile, si observi rezultatele dupa. Daca nu dispare si e tot acolo, poate sa fie o problema simpla care apar la mai multi oameni, verifica un doctor un cazul asta.

| CrissRonnye7 explică (pentru MGica):

La ce fel de problema te referi?