| anonim_4396 a întrebat:

Am parul lung si drept si il tin desprins dar imi intra in ochii rau de tot vreo metoda sa nu imi mai intre ceva natural sau sa nu includa clame? laughing

3 răspunsuri:
| Tinna666 a răspuns:

Taiel.fa-ti un breton..sau daca nu vrei sa il tai, fixeazal cu putin fixativ sau cu ceara de par..sau incearca sa il prinzi cumva

| KwonJiyongParkJimin a răspuns:

Impleteste-ti o coronita.

| Mayflower a răspuns:

Poti incerca sa-ti faci diferite coafuri, impletituri... Ai foarte multe optiuni, mai ales ca ai parul lung si drept. Mai ales ca acum e vara si parul desprins te-ar putea incomoda, din cauza caldurii...