| Mirunapampam a întrebat:

Am parul pana la umeri si nu stiu ce coafuri sa-mi mai faccrying, HELP PLEASE!

Răspuns Câştigător
| Modric a răspuns:

Hei buna nu o sa iti trimit linkuri cu tot felul de filmulete dar dupa parerea mea eu cred ca pentru tine daca ai parul pana la umeri cum zici, ti-ar sta cel mai bine si cu un breton finut ...Si nu e doar parerea mea toate fetele pe care le-am vazut erau cu totul alte persoane[in sensul bun] dupa aceasta freza noua si pe toti oamenii i-am auzit spunand acelasi lucru... Sper ca am fos de ajutor daca vei incerca sa iti lasi un breton, crede-ma ca e o alegere buna!

| Mirunapampam explică (pentru Modric):

Am breton dejabatting eyelashes.

| Modric a răspuns (pentru Mirunapampam):

Imi pare rau nu am stiut dar vreau ca acum sa fi sigura ca cel mai bine iti sta cu breton, si pentru ca ai deja sunt sigur ca si tu stii asta...

6 răspunsuri:
| georgiana967 a răspuns:

Cauta pe net, uite un canal de youtube de unde ma inspir eu:http://www.youtube.com/user/LetsMakeitUp1/videos
sau un site:
http://thebeautydepartment.com/hair/