| anonim_4396 a întrebat:

Am realizat ca am un fir de par destul de mare si negru in zona perciunilor. Am unul in stanga si doua in dreapta. Chiar daca eu sunt satena spre blonda. Daca le iau cu penseta vor mai creste? Poate mai multe? Cum pot scapa de ele si de la ce au aparut? Mentionez ca am 14 ani si mi se pare destul de inestetic pentru o fata sad

2 răspunsuri:
| ElenaSt2011 a răspuns:

Le poti lua cu penseta. Dupa ce le vei lua de cateva ori, nu vor mai creste.

Am observat eu asta la par crescut in alte parti ale corpului, unde in mod normal femeile nu au par.

| anonimplz a răspuns:

Poti sa le iei cu penseta, dar o sa trebuiasca sa le smulgi mereu, te inteleg si eu sunt fata si am mustata, e greu, dar mi-o iau si totul e ok