| Magic4Ever a întrebat:

Am sampon Head&Shoulders cu menta.Ce se intampla daca amestec samponul cu spray colorant de par? Sprayul are culoarea portocaliu si ma gandeam ca poate daca pun sampon intr-un recipient apoi sprayez cu acel spray(care poate fi foarte lichid)si amestec va iesi un fel de vopsea.
Sprayul are urmatoarele caracteristici:
-Este portocaliu
-Se ia prin spalare.
Deci daca il amestec cu sampon iese un fel de vopsea? Daca da este temporara,se spala, permanenta si cum se aplica?
Dau funda happy

Răspuns Câştigător
| BloodMagickNecromance a răspuns:

Nu iese vopsea nici temporară, nici permanentă (pentru că n-are amoniac). Nu cred că iese ceva, spray-urile nu se amestecă, tocmai pentru că dai cu apă și se ia. Încearcă un nuanțator dacă vrei să îți schimbi culoarea părului. Rezistă vreo 6 spălări.