| Costacke a întrebat:

Am un tic sa imi rup cojile de la bube si asta lasa semne de culoare mov in acel loc. cum fac sa imi treaca deoarece unele le mai am si dupa catve luni si sunt urate.

Răspuns Câştigător
| baf a răspuns:

Crema de galbenele este foarte buna pentru semne. poti sa cauti pe net si alte metode, insa asta este una ieftina si eficienta:*

3 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

Eu zic sa incerci sa iti pui plasturi peste bube sa te impiedice sa iti mai rupi cojile.

| SaschaM a răspuns:

Si eu am avut ticul asta cand eram mica. S-a rezolvat cand am crescut si n-am mai facut bube happy Nu mi-au ramas decat vreo 2 semne si alea sunt pe laba piciorului.

| UltraLex a răspuns:

Mergi la farmacie si roaga farmacistul sa iti recomande un strugurel sau o crema pentru problema ta