| anonim_4396 a întrebat:

Ar fi fain ca un băiat brunet să se vopsească în blond? Precizez ca la ten sunt creol spre alb.

19 răspunsuri:
| 1Q a răspuns:

E la moda acum sa te vopsesti blond, poti sa incerci si daca nu iti place te faci la loc

| Clorox a răspuns:

Nu chiar blond, mai sunt si alte culori, daca tot vrei sa fii diferit incearca alte culori, nu blond!winking

| anonim_4396 explică (pentru Clorox):

Sau la blond inchis ma gandeam..alte culori nu-mi plac

| Clorox a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu stiu ce sa zic... Cred ca ar fi ok, dar daca tot te faci blond, fa-ti macar varfurile, apropo, decolorarea o sa fie grea si o sa-ti arda parulwinking

| anonim_4396 explică (pentru Clorox):

Daca ma rad in cap cu bigul?

| Clorox a răspuns (pentru anonim_4396):

Stai tu 1 luna in casa sau cu caciula pe cap?

| Idkidk a răspuns:

Bună!
Păi poţi, mai ales că este un trend, dar contează ca ţie să-ţi placă cum îţi vine, nu altora. Dacă ai avea ochi albaştrii ar fi perfect, dar şi ochii de altă culoare merg bine cu această culoare.
http://prntscr.com/dei46v

Have a nice day!

| anonim_4396 explică (pentru Idkidk):

Prea prea deschis laughing) Eu vreau sa ma vopsesc intr-un blond mai inchis.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Trebuie sa-ti stea si bine. Daca vrei sa faci asta mergi la salon, acasa greu te decolorezi si vopsesti uniform.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mie sincer nu îmi plac băieții blonzi, poate aia sateni cu ochii verzi, sau albăstrii da. Poate să fie și blond, dar un blond închis spre saten, si cu ochii ăia albăstrii sau verzi de îți vine sa il mănânci.Asa mi-ar placea un băiat dar blond deschis nu îmi place,pare prea copilăresc.Mie imi plac băieții mai maturi,si mai musculos si cu patretele. Sfatul meu sa te apuci de sala daca ești baiat,vei avea multe fete, aspectul fizic adica fata prea puțin contează, dar nicidecum blond, nu imi plac par foarte copii, un blond mai închis da îmi place dar blond deschis, chiar nu.As refuza din start un băiat blond.Inaltimea ideala ar fi peste 1.73 ideal 1.80

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Baietii creoli cu parul negru si ochii caprui cum ti-se par?

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Da îmi plac,imi plac foarte mult creoli, dar nu exagerat, adica spre negru, ca atunci par țigani si mie nu imi plac țiganii sunt foarte enervant, dar le admir totuși tupeul ei nu sunt timizi si sunt foarte îndrăzneți

| kavasaki99 a răspuns:

Nu deloc

| gaby24 a răspuns:

Este un pacat.

| anonim_4396 explică (pentru gaby24):

De ce ar fi un pacat?

| gaby24 a răspuns (pentru anonim_4396):

Pentru ca Dumnezeu nu a zis catre nici o Femeie sau Barbat sa isi vopseasca parul citeste sa vezi ce spune despre vopsirea parului daca poti sa te Inchini dupa.

| Moonset a răspuns:

Nu stiu ce sa zic. Eu am vazut multi baieti bruneti care s-au vopsit asa si le statea mult mai bine inainte. Si in plus gandeste-te ca decolorantul iti afecteaza firul de par!winking

| anonim000x a răspuns:

Daaaaa

| HKr22 a răspuns:

Depinde daca tu vrei asta nu conteaza parerea altora bineinteles daca nu traiesti cu lumea >))