| anonim_4396 a întrebat:

Arata urat daca am picioarele subtiri si imi iau pantaloni scurti? E primul an in care port asa ca nu sunt bronzata inca. Nu am o problema cu bronzul cat am cu äspectul¨. Ma obsedeaza ideea ca am picioarele prea subtiri si cu pantaloni scurti am impresia ca toata lumea se uita la mine pe strada.

Răspuns Câştigător
| Inela a răspuns:

Buna! happy
Nu cred ca ar trebui sa-ti faci griji de asta, si eu sunt slaba si imi place. Unele sunt invidioase si ar vrea si ele asa picioare. Te poti antrena ca sa ai mai multi muschi, sunt diverse si foarte bune tutoriale de workout-uri pe youtube. Cum s-a mai zis, poate tu faci o problema prea mare din asta, ar trebui sa te bucuri ca nu esti grasa si nu iti permiti sa bagi nimic in gura big grin Si daca ai asa impresie, e sau pentru ca esti admirata, sau tu iti faci doar probleme degeaba. Eu zic sa nu te complexezi si sa ai grija de picioarele tale (hidrateaza-le etc.). happy
Pa-pa!winking

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Decat sa ne povesteti nu mai bine pui o poza? Vrei sa-ti spunem daca iti sta bine sau rau din ce ne explici tu?

Iti faci o poza, indepartezi fata (ca doar suntem anonimi pe internet) si o postezi. Daca ai picioare urate vei afla in scurt timp.

| marin81 a răspuns:

Problema e doar in capul tau. Poti sa porti orice articol vestimentar doresti tu, atata timp cat te simti bine in el. Daca chiar vrei sa ai piceoare mai "groase" apuca-te de un sport(alergare, fitness, etc) Apropo de bronz, in fiecare an cand vine vara, va trebuii sa te bronzezi

Răspuns utilizator avertizat
| smek3r a răspuns:

Incearca sa nu te gandesti la ce zice lumea, gandeste-te la ce iti place tie.

| dddnnnaaa050400 a răspuns:

Piciorele subtiri sunt oarecum la moda vara asta....nu trebuie sa te simti complexata atata taimp cat stii sa le pui in valoare.happy