| ely_8945 a întrebat:

Are ceva daca te vopsesti cand esti pe stop? fundita

Răspuns Câştigător
| pau89 a răspuns:

Nu este recomandat, se spune ca vopseaua nu va prinde pe par daca o aplici cand esti pe stop, deci ...mai ai putina rabdare ca sa nu ai surpriza neplacutehappy Bafta!tongue

12 răspunsuri:
| KatherineSparks a răspuns:

Nu. Nu are nici o legatura una cu alta happy

| marya a răspuns:

Nu

| Ancu1592 a răspuns:

Nu e adevarat Pau. E doar un tabuuu. ti-o zic din proprie experienta. Chiar nu are nimic.

| Minnie a răspuns:

Absolut nicio legatura

| Minnie a răspuns:

Nu este absolut nicio legatura intre cele doua "evenimente". Probabil ai auzit ca nu e bine sa te epilezi in acea perioada ca e mai dureros si asta e adevarat

| Anonim_5618 a răspuns:

Este o superstitie... cum ca daca te vopsesti in timpul ciclului, nu se prinde de par...
Si este adevarata, mama s-a vopsit asa si nu s-a prinslaughing
:*

| BuBuLiNa_1408 a răspuns:

Nu vad care ar fi legatura happy!

| bumblebee_1862 a răspuns:

Chiar azi am vazut pe un site ca acesta este un mit.Era la categoria mituri despre menstruatie pe unica.ro.Insa mama nu se vopseste niciodata cand este pe stop. Ceva ceva o fi.Probabil depinde de persoana.Nu cred ca e ceva general.Totusi daca nu te grabesti asteapta pana iti va trece.Nu are nimic dar cica risti sa nu iti iasa culoarea la fel de bine cum ar trebui.Pana la urma depinde si de par si de vopsea...

| bumblebee_1862 a răspuns:

Chiar azi am vazut pe un site ca acesta este un mit.Era la categoria mituri despre menstruatie pe unica.ro.Insa mama nu se vopseste niciodata cand este pe stop.Ceva ceva o fi.Probabil depinde de persoana.Nu cred ca e ceva general.Totusi daca nu te grabesti asteapta pana iti va trece.Nu are nimic dar cica risti sa nu iti iasa culoarea la fel de bine cum ar trebui.Pana la urma depinde si de par si de vopsea...

| lavynika a răspuns:

Se zice ca atunci cand esti pe stop vopseaua nu prinde.Este un mit!

| bl00ndyss a răspuns:

Nu este adevarat, eu sunt studenta ...si la fiecare sfarist de luna ma duc acasa, unde ma vopseste o prietena coafezA.Ghinionu este ca in acea perioada a lunii sunt pe stop...sunt blonda deci ma vopsesc lunaR, si in fiecare luna cand m m-a dus acasa m am vopsit fiind pe stop si a prins perfect uniformhappyasa ca GO GO GO!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O fi un mit dar este si adevart eu astazi m am vopsit fiind pe stop si nu mi s a prins vopseaua absolut de loc... nah. acu poate depinde si de la om la om...