| RoseGirl9927 a întrebat:

Are ceva daca vin la ora de sport cu conversi cu platforma? Platforma, nu toc laughing. Nu sunt scunda, am 1.70 dar vreau sa fiu eu mai cu motz asa, sa le fac in ciuda celorlalte fete ( care oricum sunt mai scunde ) si sa imi etalez platformele pana si la ora de sport laughing
Ce ziceti, o sa iti dea seama profesoara ca nu port conversi simpli?

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Cum spanac sa nu isi dea seama cand au ditamai talpoiul? si o sa iti mai rupi si gatul cu ei

| DomnishoaraTPU a răspuns:

Depinde de inaltime.
Sa nu fie peste 9 cm deoarece o sa te impiedici si o sa-si dea seama profesoara!
Oricum, la scoala mergi sa inveti nu sa prezintii moda...
Cu bine!

| AqCoX a răspuns:

Normal, si pe langa asta te si poti ranii in timpul exercitiilor pe care le practicati!