| BruneTTe a întrebat:

As dori niste poze cu frizuri. mai exact suvite blonde pe par ciocolatiu. :-s multumesc anticipat.

2 răspunsuri:
| 1992 a răspuns:

Am parul saten deschis si mi-am facut de 2 ori sufite blonde, arata foarte bine, da nu vad cum as putea sa-ti dau poza cu ele.In orice caz, arata bine si pe ciocolatiu, chiar foarte bine.tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu tot as dori sa-mi fac suvite pe par, dar parul meu e blond, imi puteti da un sfat ce culuoare as putea sa-mi fac suvitele? va rog