| anonim_4396 a întrebat:

As vrea sa imi fac cateva suvite mai inchise pentru o ocazie(parul meu e saten inchis). Ce produs ar trebui sa folosesc ca sa tina foarte putin(1-2 spalari)?

Răspuns Câştigător
| Oliveoo a răspuns:

Poti folosi rimel de par, este foarte bun si merge joc de la prima spalare. Iti poti face suvitele cum vrei tu fara a merge la salon este foarte usor de aplicat si accesibil.
Iti poti face parul chiar cu o ora inainte de respectiva ocazie.
Sper ca te-am ajutat.kiss

4 răspunsuri:
| andreuxxaa9095 a răspuns:

Eu folosesc pe tot parul nuantator de la Loncolor...nu tine prea mult...5 spalari cam asa.si eu tot saten inchis il am :*

| 0pufarinA a răspuns:

Un sampon colorant ar fi ok.

| Patty99 a răspuns:

Pai... exista la 6. 50lei niste spray care se ia la apa si este destul de bun si ieftin orice culoare si poti sa te dai si se ia imediat. daca esti din pitesti il gasesc in centru langa primarie e un magazin Da Si Nu si imediat este un magazin de cosmetice si acolo ceri spary de suvite...(funda?batting eyelashes)

| Daii27 a răspuns:

Exista un sampon happy poti sa.l folosesti acela. e foarte bun si dureaza putin.