| anonim_4396 a întrebat:

As vrea sa ma ingras repede...ce sa mananc?

15 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Consultă nutriționistul!
Pa, pa.

| deea89 a răspuns:

Mananca fast food, multe dulcuri, tot ce normal contine dulce si grasimi, ce nu este asa sanatos sa mananci happy Dar depinde ca daca nu iti sta in fire sa te ingrasi repede o sa fie cam greu.succes oricum :*

| 1000bodies a răspuns:

Esti nebuna, dar in fine: seminte, alune, migdale, paste cu diferite sosuri, batoane snickers/bounty, floricele de porumb. Deci cam tot ce-i bun. laughing

| Dumnezău a răspuns:

Tot ce contine multe proteine si carbohidrati.Dar,ca sa nu te ingrasi aiurea,asa incat sa raman colacei,daca ai vrea eventual sa slabesti inapoi,baga multa omleta,multe dulciuri hipercalorice si carne cu multe calorii,dar fara grasimi, ceafa de porc, s-o zicem pe aia dreapta. Poti sa iti cresti portia zilnica, daca nu vrei sa treci pe alt regim, nu mai mananci de 1900-2000 de calorii, ci de 2400-2500.

| rutanklan a răspuns:

Big Tasty, Royal Deluxe (cred ca is acelasi lucru) si lapte happy

| pulx a răspuns:

In cazul fetelor nu trebuie sa fie nici prea grase ca altfel nu se mai uita nimeni dar daca est slaba rau ai putea mai mereu multa paine, carne si sa nu depui mult efort la sport sau la munca.

| qrage a răspuns:

Shaoarme cat mai multe, hamburgeri, si slana. glumesc laughing)
cumpara de la farmaciile naturiste, ceva pentru. pofta de mancare; proteine pentru culturisti(ca sa pui pe tine repede), sau de la farmacie sunt niste pastile pentru convalescenti pentru cei care au slabit in urma unei boli sa recapete rapid in greutate...

| imitatiedeom a răspuns:

Batoane proteice.

| Mereoleacădeusername a răspuns:

FastFood, dude! :*

| Kairon a răspuns:

Shaorma cu de toate ( hai zi ca nu e advwinking ) laughing

| Play4Fun a răspuns:

Hmm..sa te ingrasi.laughing..nu conteaza..pai dupa cum se stie..mancarea fastfood ingrasa.dar mai trebuie sa adaugi si putina lenelaughing

Răspuns utilizator avertizat
| madutsza01 a răspuns:

Tie binelaughing eu nu stiu cum sa mai slabesc cateva kg si u vrei sa te ingrasi oricum bv tie ca esti slaba ..........manca multi carbohidrati