Ati vazut cum arata rochia comunitatii TPU?

Dragilor, in timpul Saptamanii Designerului TPU.ro din martie, 1.001 utilizatori ai comunitatii ne-au raspuns intrebarilor din oracol si-au facut portretul rochiei ideale, despre care v-am povestit aici.

Prietenii nostri de la Prive Boutique au inceput sa o produca, asa ca suntem extrem de incantati si mandri sa va aratam rezultatul acestei colaborari creative: rochia TPU.ro.

Ea e disponibila aici si va asteapta :)

P.S: Dac-o vedeti prin vreun club, sa-i faceti poza.

65 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bun.
Cu siguranță dau clic pe foto. Este foarte sexi!
Pa, pa.

| MihaelaDart a răspuns:

Simpla si frumoasa

| mona a răspuns:

Acceptabila.

| cristinna23 a răspuns:

Da,imi place. Culoarea este potrivita, modelul este simplu dar elegant si materialul este foarte bun daca porti rochia la o ocazie speciala.

| BiuL a răspuns:

E draguta, dar destul de comuna.

| 0rlando a răspuns:

Super, sper să văd cât mai multe pe stradă, că doar vine vara happy.

| IsabelaIssa a răspuns:

Transparenta... happy

| mimiwewem a răspuns:

Da! Superbă!

| Barbaraaa a răspuns:

Este frumoasa dar daca nu ai un corp la fel de frumos, nu o sa arate bine.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Ce tocuri faine are fătuța.

| Hombre a răspuns:

Rochia e super mai ales daca e pusa pe un corp aproximativ ca cel din poza. Vreau una mai mini pentru Ema sa dea bine cand se roaga la God.winking

| Digital112 a răspuns:

Urata e fata aia

| William a răspuns:

Da, e frumoasa dar rochia nu-mi place, e prea simpla.

| LTAA a răspuns:

Bestiala rochie!

| mixxjim a răspuns:

Rochia nu stiu, bate in camasa de noapte mai degraba, dar tipa e super - cu exceptia buzelor, prea mult "tunate" happy

| CinevaNou a răspuns:

De ce sta asa cracanata in prima poza?

| ElenaSA a răspuns:

Interesanta rochie, dar nu este potrivita decat pe o silueta perfecta.

| Latinmoon a răspuns:

Frumoasa!

| Ibrahimovic a răspuns:

Misto! big grin

| Seepty a răspuns:

Este foarte frumoasa.

| andrei1237 a răspuns:

Da,am vazut-o si este o rochie frumusica.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe mine mă enervează asimetria asta a poalelor. Just saying.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

... si fata e frumoasa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Destul de draguta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e tocmai ceea ce ma asteptam...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E frumoasa, de dormit in ea.

| Laura927 a răspuns:

E super draguta dar nu se potriveste nimic cu descrierea rochiei mele
Dantela
Strâmtă
Pana la genunchi
Cu maneci Scurte
Spate gol
Roșie!

Bretele sunt prea groase, la materialul ăla mergea foarte bine bretele suptiri din pietre ca si asa este 200 lei...

| BlackEyedGirl a răspuns:

Imi place

| stark47 a răspuns:

Este intrdevar superba.
este foarte simpla croita, dintr-un material fin care pune perfect in valoare formele culoarea/rafinamentul pielii detinatoarei

| Andeuta a răspuns:

E draguta, daca avea acelasi nivel la poale era si mai draguta sau daca nu se strange in talie:*