| AlexandraCretu12 a întrebat:

Buna!

A comandat cineva vreodata de pe site-ul asta http://starshiners.ro/? Daca da, ati fost multumiti?

3 răspunsuri:
| Ramina a răspuns:

Eu imi comand des haine de acolo, sunt foarte seriosi si hainele sunt de calitate, iti recomand.

| OnuOnulică a răspuns:

Verișoara mea, Deni a comandat parcă dar am uitat să o întreb dacă a fost mulțumită laughing
Site-ul pare de încredere.

| dadine a răspuns:

Eu mi-am comandat acum vreo 2 ani, nu stiu daca s-a mai schimbat ceva de atunci. oricum am fost multumita de produs, livrat rapid si eficient, si calitativ bun.
Cam scumput site-ul totusi.