| AndreeaStixuleț a întrebat:

A venit vara si eu vreau sa ma tund mai scurt, gen bob. Problema e ca parul meu se increteste daca este mai scurt si cred ca va avea tendinta de a se face ca matura. Daca il tund gen bob dar il filez se va mai increti? Funda, multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| Anonimaaaaaaaaaaa69 a răspuns:

Si eu am problema cu asta.da, se increteste oricum. Poti folosii placa de par pentru a-l intinde dar ca sa nu-l arzi sa folosesti ceara inainte de utilizare.

1 răspuns:
| AndreeaStixuleț explică:

Multumesc!