| Crisstiina25 a întrebat:

acum aproximativ 2 luni mi-am decolorat parul, si ma refer la parul natural, nevopsit. As putea sa ajung din nou la culoarea naturala? [ fara sa ma vopsesc ]
Multumesc, dau funda.

Răspuns Câştigător
| flowerpower0708 a răspuns:

Poti incerca urmatoarea masca:pui2 linguri de miere, 1de ulei de cocos si una de ulei de masline si putin cacao sau cafea.amesteci bine si o lasi sa actioneze pe par timp de 2 ore jum.eu m am vopsit si am incercat masca asta doar ca am stat cu ea in cap toata noaptea si chiar a mers, s a mai dus din vopsea si cu timpul mi am recapatat culoarea parului.bafta!

| Crisstiina25 explică (pentru flowerpower0708):

Multumesc, am sa incerc :*

4 răspunsuri:
| LoriLoL a răspuns:

Nu poti

| LoriLoL a răspuns:

Pai daca parul nu mai are culoare naturala ce sa-i mai faci? crezi ca rezolvi cu o simpla masca de cacao si mai nu stiu ce? ganditi putin fetelor, totusi decolorantul nu se pune inaintea mierii de albine etc alea is de moment

| DianaStefana a răspuns:

Nu poti deloc! Fundit?