| anonim_4396 a întrebat:

Acum o luna mi-am uitat placa in priza 24 de ore si s-a topit.O parte de pe ea aproape a ajuns la fier.Dar foarte putin.Imi voi lua alta dar am nevoie acum de ea.Imi poate afecta parul cumva sau mă pot curenta.Ea sa topit foarte putin pe centru si mai mult pe partea care nu face parul. Sper ca ati inteles.Mie mi-a zis cineva ca ma pot curenta.Ea este încă in garantie dar nu cred ca îmi vor da alta deoarece eu am arso nu a fost un defect de la ea.

Răspuns Câştigător
| Evolution a răspuns:

Daca o trimiti la garantie costul reparatiei vei suporta tu ca a fost din vina ta si nu vreun defect din fabrica sau din cauza uzurii in timp si mai bine iti ei una noua decat sa te mai complici.
Eu zic sa nu o folosesti, teoretic nu ar trebui sa te curentezi sau orice altceva dar practic nu cred ca vrei sa testezi.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ar putea sa faca scurt, sau sa arda si sa te ranesti grav, sau mai rau sa iti strici freza deci vindeo pe plaja macar sa recuperezi o parte din bani.

| Leerix a răspuns:

Mai bine nu o folosesti, va fi si mai daunatoare parului decat o placa obisnuita, asteapta pana iti cumperi una noua!

| Roxanarocsii a răspuns:

Iti dauneaza