| mirunaaa96 a întrebat:

Buna,acum o luna si ceva m-am vopsit roscata, culoarea mea era saten-inchis, mi-am luat 2 tuburi de rosu intens si a iesit foarte bine,dar mi s-a inchis tot mai tare pana a ajuns la un maro, ce sa fac acum? Vreau sa ma vopsesc iar si nu stiu ce culoare sa imi iau si sa nu se mai inchida asa.

1 răspuns:
| elenutzalarisa a răspuns:

Te sfatuiesc sa nu mai iei culori deschise fiindca ti se decoloreaza si revine la culoarea parului natural de aceea ti se inchide la culoare(sa iei culori inchise)