| SweetCandySteffyLove a întrebat:

Buna am 13 ani 1, 65 m inaltime si 54kg.
Sunt prea grasa?
daca da vreau o dieta va rog!

Răspuns Câştigător
| ღβأβأ a răspuns:

Hei! Si eu am tot 13 ani, 1.68 m si 47 de kg. Nu se poate spune ca esti grasa, dar ar fi ok sa mai slabesti putin. Nu ai nevoie de nici o dieta, ar fi perfect daca ai manca salate, ai bea mai multa apa si cat mai putine calorii, de exemplu multe dulciuri si fast-food. Dar nici chiar sa le ocolesti, poti manca orice, dar in limita.

8 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

Nu esti grasa, esti foarte bine.

| Danzell a răspuns:

Dieta: sport

| dragosbogdan001 a răspuns:

Gata, numai apa cu paine! laughing

| ღβأβأ a răspuns (pentru dragosbogdan001):

Apa paie si bataie laughing))

| dragosbogdan001 a răspuns (pentru ღβأβأ):

Ma rog, daca vrei tu asa, asa sa faci... rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu! Stai linistita. Grasa esti daca ai 70 de kilograme. Pentru varsta ta, greutatea este normala. Si nici daca ajungi la 60 nu este o problema. Incearca sa faci sport pentru intretinere (asa ramai la o greutate potrivita)

| DenisCHW a răspuns:

Esti grasa da, iti dau eu o dieta du-te la liceu militar si alearga pana te-o feri dumnezo sau mai bine nu manca si rabda foamea

| Gabriela_Alina_2000 a răspuns:

Nu esti grasa! Esti foarte ok! Dar daca vrei sa un mod de viata sanatos fa sport si mananca cinci mese pe zi - trei principale si doua secundare. si mananca sanatos