| Mia23082002 a întrebat:

am 13 ani, sunt din Brasov si de ceva timp vreau sa imi fac un piercing in ureche ( vreau inca doua gauri inafara de cea pe care o am ). As vrea sa stiu si eu unde imi pot face piercingu' in Brasov?

Răspuns Câştigător
| Apac a răspuns:

E un salon pe republici, dar nu am fost acolo niciodat; totuși, vezi să nu se lărgească sau sa se închidă gaura pe măsura ce crești.

3 răspunsuri:
| Zourai a răspuns:

Mai bine nu îţi faci nimic pentru că la un moment dat vei îmbătrâni şi vei arăta... şi plus de asta nu văd motivul agăţării de urechi a unor mărgeluţe...

| Mbea a răspuns:

Te sfatuiesc sa nu faci, o sa iti para rau mai tarziu

| Mbea a răspuns:

Schimbarile, nu sunt ok!