| Raknarok1234 a întrebat:

Buna,
Am 15 ani, 1 72 m si cam 62 de kg... sad As vrea sa stiu cum pot sa imi ingros un pic degetele, nu le am chiar slabe dar nici groase ( cunosc persoane cu degetele mult mai subtiri si mai slabe ) tatal meu are niste degete foarte grosae, si as vrea sa le am si eu asa... cine ma poate ajuta exact, dau funda!

4 răspunsuri:
| LaLaura a răspuns:

Buna. Nu ai cum sa te ingrasi doar la degete, nu ai cum sa ii dictezi tu organismului sa se ingase la degete, inca esti in crestere, pana la 18 ani poate o sa te dezvolti mai mult si o sa ai si degetele mai groase. Organismul pune grasimea de obicei pe fund, abdomen, coapse si sani, iar daca vrei sa te ingrasi la degete e inevitabil sa pui grasime si in alte parti.

| Raknarok1234 explică (pentru LaLaura):

Mersi!

| Raknarok1234 explică (pentru LaLaura):

Buna, daca m-as ingrasa ar functiona cred... nu? Problema este ca oricat a-si manca de mine nu se prinde nimic... sad vreo idee? mersi mult!

| K0sti a răspuns:

Ai o mare problema! It place sa ai crenvursti?