| Shontellle a întrebat:

Am 15 ani si vreau sa imi fac suvite blonde in tot parul.Ce spuneti, e ok? Nu ma voi decolora.

5 răspunsuri:
| PinkPanther001 a răspuns:

Da e ok, atat timp cat iti place si te simti bine in pielea ta, parerile celorlalti putin conteaza daca tu esti fericita si multumita de rezultat.

| Miau1617 a răspuns:

Ar fi O.K, dar parerea mea e ca, daca iti faci in tot parul ti-l vei arde.Eu mi-am facut doar in fata si pot spune ca sunt multumita, dar mi s-a ars! Simte-te bine asa cum arati, nu te contrazic ca nu ar fi in regula, dar daca tot vrei, aplica-ti o masca de par big grin Funda?

| TeodoraDora a răspuns:

E alegerea ta. Daca iti place, de ce nu? Dar, iti dau un sfat: cred ca ar arata mult mai ok daca te-ai da numai la varfuri. Are un aspect mult mai feminin, decat daca te-ai da pe tot parul. E doar eu sfat. Daca vrei il urmezi, daca nu, nu. happy

| AndreeaNG a răspuns:

Bună! Având în vedere vârstă ta, părerea mea este următoarea, dacă vrei sa îți faci șuvițe fa sa para cât mai natural, totuși ești un copil ai 15 ani și nu ar fi adecvat ceva strident, dacă ești satena fa ți șuvițe puțin mai deschise decât culoare ta naturala, va da un efect de umbre drăguț și totodată natural. Optează pentru ceva cât mai natural conform cu vârsta ta dacă chiar vrei neapărat sa îți faci.