| anonimintotdeauna a întrebat:

Am 54 de kg si 14 ani.E de bine sau de rau?

Răspuns Câştigător
| Vasilescu_Andrei_1992 a răspuns:

Depinde de inaltime daca ai in jur de 1, 60-1, 70 e chiar bine. Nu ai de ce sa iti faci griji, este o greutate normala.

10 răspunsuri:
| GabrielaIoana a răspuns:

Eu zic ca e bine. Daca ai intre 1, 6 si 1, 65 m nu ai de ce sa iti faci griji.

| CrazyTeenager a răspuns:

Daca esti fata da.

| wolder a răspuns:

Foarte bine

| digital7shady a răspuns:

Depinde de inaltime.

| Mariusflo a răspuns:

Ce înăţime ai?

| roxanaandreea a răspuns:

Nu ai spus ce inaltime ai. Daca ai 1, 64 e perfect.

| SecretSmile a răspuns:

Depinde daca esti fata sau baiat.

| lore007 a răspuns:

Bineinteles conteaza si inaltimea, dar eu cred ca esti ok happy

| Gliganandreeateodora a răspuns:

Se face asa : Inaltimea ex : 1.65 iar greutatea la fete ar trebui sa fie de 55 de kg. Se scade 10 kg de la inaltimea, dar unele fete vor sa fie si mai slabea, exameplul meu, eu vreau sa fie -15, asa ma simt multumita!:*

| anonimintotdeauna explică:

Am 1,70 ...ms