| mayafashion29 a întrebat:

Am nevoie urgenta de un sfat. As vrea sa fac o schimbare de look, as vrea sa incerc o tunsoare noua, ceva in trend. Am parul lung si fata ovala! Ceva sugestii? De preferat ceva linkuri cu o poza ceva, orice! Multumesc mult, in linkul urmator o sa vedeti cum mi-ar placea mie sa ma tund dar sunt o persoana extrem de nehotarata... Astepttt :*

Răspuns Câştigător
5 răspunsuri:
| Mwha a răspuns:

Eu zic sa-l lasi lung, ca sa poti sa te coafezi.

Răspuns utilizator avertizat
| mayafashion29 explică:

Uite va sunt recunoscatoare dar eu nu vreau sa-l scurtez doar putin putin de tot, vreau doar un model frumos care sa mi se potriveasca...

| YoonaSNSD a răspuns:

Cum era fata aceea, Sore Mihalache inainte http://www.google.com/......tp?/search (Se poarta asa). Poti sa faci si suvite la tunsoarea asta :)