| Lidiu a întrebat:

am o curiozitate. La banchetul clasei a-8a vreau sa ma vopsesc albastra, dar am inteles ca dupa nu ma primeste in examen, cum ca trebuie sa arat exact ca in poza de buletin. Este adevarat? Adica eu planuiesc din vara 2015 sa ma vopsesc albastra la banchet si da, am asteptat asa mult momentul asta si acum aud asta.

5 răspunsuri:
| AntoniSoulesOne a răspuns:

Da, poți, dar pe urmă e treba ta cu buletinul. Sau dacă nu poți folosi un certificat de naștere. Cred că e voie acolo.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da,este adevarat.

| Blackrose4 a răspuns:

Bună.
Este adevărat, cel mai probabil nu te vor primi la examen. Dar dacă ții neapărat să ai părul albastru la banchet ți-l poți face cu nuanțator sau ceva care să se ia (până la banchet) după câteva spălări. Ai putea încerca şi cu cretă colorată pentru păr, găseşti în multe culori, inclusiv albastru. happy

| anonim2122 a răspuns:

Este adevarat dar poti sa te vopsesti la banchet si dupa sa te vopsesti cum erai inainte

| bobita23 a răspuns:

Te poti vopsi cu o vopsea care nu este permanenta, iar dupa examen te poti vopsi cum vei dori