| EvaTramell a întrebat:

Am o mica problema. Ieri mi-am patat rochita de pasta de pix rosu. E dinala cu gel. Cum pog sa scot pata? Rochita e albastra cu flori albe. Se mai poate scoate? Daca o spal cu Vanish pudra? Sau o pun la inmnuiat doar in vanish? Ajutati-ma! Multumesc. O zi buna!

4 răspunsuri:
| Imstrong a răspuns:

Da, e bun Vanish Pudră.

| EvaTramell explică:

Am pus in apa rece rochita si am pus vanish pudra. Sper sa iasa sad

| iepurascufundita a răspuns:

Vanish pudra este bun, dar sa fi atenta sa nu-ti decoloreze rochita, pui doar pe locul unde ai acea pata de pix

| Stoicanoiu_Razvan_1989 a răspuns:

Pui vanish pentru haine colorate lichid, îl lași 24 de ore asa după care o bagi la mașină de spalat